18:43

Candy

Kończą się już okołomikołajowe rozdawajki, to ja, na pocieszenie, ogłaszam swoją, zgłoszenia do 30.12.

Do dostania są ubranka na kubek ze zdjęcia, które było przebojem fanpage Ruchomej. Kremowe na lekko rozkloszowany kubek z zielonymi guziczkami, jako pierwsza nagroda, oraz morskie na przysadzistą filiżankę, jako nagroda druga.


Żeby wziąć udział w losowaniu ubranek trzeba:
1. Zgłosić się w komentarzu pod tym postem. Nie kryję, że każdy nowy obserwator również będzie fajnym okołoświątecznym poprawiaczem nastroju;).
2. Podlinkować ten banerek u siebie na blogu:


Jeszcze nie wymyśliłam, co z osobami nie prowadzącymi blogów...jak wymyślę, nastąpi [edit].
EDIT nastąpił- można się po prostu zgłosić w komentarzach, nawet jak się bloga nie ma. Bardzo polecam w takich wypadkach polubienie fanpage Ruchomej ;) 


10 komentarzy:

 1. Cześć. Tu Piotr. A więc się zgłaszam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze... trzecia jestem... To na szczęście, mam nadzieję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hej. i jak z tym konkursem? tak się rozentuzjazmowałem na samą myśl o takim kubraczku na kubek a tu nic;( kiedy ogłoszenie wyników konkursu? pozdrawiam, sąsiad z wieżą;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taaak, około sesyjny nieogar mnie zaatakował, post z wynikami się nie pojawił...przepraszam. Losowanie, z niewielkiej niestety liczby zgłoszeń, już było, czas nawet jakiś temu. Proszę o adres do wysyłki- Sąsiad z Wieżą dostaje ubranko na filiżankę, Agata (Franio) to na kubek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, jakżeż mnie ta nowina uradowała! obiecuję, że trofeum będzie w dobrych rękach. mam wielki szacunek do manufaktury. każdy wysiłek twórczy spotyka się z wielkim uznaniem z mojej strony. Kłaniam się nisko i serdecznie dziękuję;). sąsiad z wieżą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. hej. dzisiaj pocztowiec przyniósł mi kubraczek na filiżankę.
  jest świetny! serdecznie dziękuję. znalazł się na mojej kawowej filiżance. Teraz kawa dłużej będzie ciepła;) Kłaniam się nisko i raz jeszcze wielkie dzięki. zapraszam na kawę do wieży jak będzie gotowa ...za jakiś czas;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cóż, wykazałeś się cierpliwością, to i ja będę musiała ;) Smacznej kawy.
  Za wieżę trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 2 prawe ręce i co z nimi dalej , Blogger